عملیات مورد نظر با موفقیت صورت گرفت

قوانین و مقررات

   

*** تاپ ترابر شرکت حمل و نقل کالا نیست و هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد ***

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از آگهی درج شده و سایر خدمات تاپ ترابر با دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت تاپ ترابر هنگام استفاده از پروفایل شخصی به منظور آگاهی از قوانین و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین شیوه استفاده از خدمات تاپ ترابر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

کاربر گرامی توجه داشته باشید که کلیه اصول و رویه‏‌های تاپ ترابر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قوانین فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، قوانین شورای انفورماتیک و نمـاد اعتمـــــاد الکتـرونیـکی کسب و کارهای اینترنتی است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های تاپ ترابر تغییراتی در آینده اعمال شود، اطلاعات این صفحه به روز رسانی خواهد شد. همچنین قابل ذکر است که استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

 

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، به درج آگهی یا هرگونه استفاده از خدمات تاپ ترابر می پردازد.

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله کاربر با مقدارهی اطلاعات لازم مانند شماره موبایل، رمز عبور، نوع حساب کاربری و غیره، کد تایید عضویت را در قالب پیامک دریافت می کند  که در نهایت با مقداردهی کد تایید در مراحل ثبت نام، عملبات عضویت تکمیل می شود.

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از طریق فراموشی رمز عبور، اقدام به بازیابی رمز عبور کند.

تبصره ۲: کاربر باید شماره موبایل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 

عضویت در سایت تاپ ترابر رایگان است.

 

شرایط ثبت آگهی

به منظور پیشگیری از بروز مشکلات در ارتباط با عنوان یا متن آگهی، آگهی پس از تایید مدیریت سایت قابل رویت است. همچنین جهت تسهیل و تسریع و بهبود فرآیند تایید و نشر آگهی‌ها، تاپ ترابر ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.  چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، تاپ ترابر فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید.

آگهی‌دهندگان با درج آگهی در تاپ ترابر تأیید می‌کنند که آگهی شامل مواردی است که در ادامه آورده شده است:

  • موافق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
  • جلوگیری از هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
  • عدم استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی
  • عدم ثبت درج آگهی در ارتباط با هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و غیره.
  • عدم ثبت درج آگهی در ارتباط با کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار و غیره.
  • عدم درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز
  • عدم ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد.
  • وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی
  • هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و تاپ ترابر در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

اطلاعات تماس : support@toptarabar.com

 

مجوز ها

logo-samandehi