عملیات مورد نظر با موفقیت صورت گرفت

درباره تاپ ترابر

برند تاپ ترابر حاصل کار مهندسان و کارشناسان شرکت نوید تجارت اقلیم می باشد که با هدف ارائه خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی کالا در بستر اینترنت آغاز به کار نموده است. با توجه به گسترش زیرساخت های کشور در زمینه IT و تجارت الکترونیک، نیاز به حرکت به سمت مکانیزه شدن صنعت حمل و نقل و گذر از فاز سنتی در این حوزه بیش از پیش احساس می گردد. تیم مجرب تاپ ترابر با داشتن چندین دهه سابقه در زمینه حمل ونقل، با بکارگیری دانش و فناوری های الکترونیکی اقدام به راه اندازی بازارگاه اینترنتی حمل و نقل کالا نموده است تا تسهیل کننده ارتباط میان رانندگان و صاحبان کالا باشد.
از طریق سامانه ی درج آگهی تاپ ترابر، کلیه مشتریان در سریعترین زمان قادر خواهند بود به رانندگان موجود جهت حمل بار خود دسترسی یافته و رانندگان نیز با ثبت نام در وبسایت امکان درخواست جهت حمل محموله مناسب خود را دارا خواهند بود.

هدف ما

هدف اصلی ما افزایش کارآمدی و صرفه جویی در زمان و هزینه از طریق حذف واسطه ها و دلالان حمل و نقلی است که از کارآیی سیستم حمل و نقل می کاهند و موجب افزایش بی دلیل کرایه ها در این حوزه می گردند.
 

چشم انداز و مأموریت

چشم انداز ما تبدیل شدن به برترین کسب و کار اینترنتی در حوزه حمل و نقل کالا و دستیابی به بالاترین میزان رضایت مشتریان می باشد.

گواهینامه ها

شرکت نوید تجارت اقلیم با داشتن کلیه مجوزها و پروانه های لازم، موفق به کسب تأیید مراجع ذی صلاح، کارشناسان و متخصصان این حوزه گردیده است. ما با اخذ گواهینامه های ISO 9001 و ISO 10004 و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و سنجش رضایت مشتریان، در جهت بهبود مستمر خود گام برمیداریم.

 

مجوز ها

logo-samandehi